Kuvings EVO820 Plus – recenzja kultowego modelu Kuvings

test wyciskarki Kuvings EVO820

Wyciskarka Kuvings EVO820 Plus to jak to tej pory najlepszy model koreańskiej firmy Kuvings i najczęściej kupowana wyciskarka premium w Polsce. Wystarczy zresztą zerknąć na opinie EVO820 na Ceneo. Kuvings EVO820 ma ich najwięcej i są najlepsze.

Wyciskarka Kuvings EVO820 (zwana też Kuvings Evolution, a techniczna nazwa to NS-1226) występuje teraz w edycji specjalnej Kuvings EVO820 PLUS.

Poznaj też najnowszy model – Kuvings Revo830

Kuvings EVO820 plus vs EVO820, czyli co oznacza ten Plus?

Kuvings EVO820 plus czy EVO820? Jaka jest różnica? W modelu z oznaczeniem Plus do wyciskarki dodane są 2 sita: do lodów i koktajli.
różnica między Kuvings EVO820 i Kuvings EVO820 Plus to 2 dodatkowe sita

Producent w 2020 roku do wyciskarki Kuvings EVO820 dodał do zestawu 2 dodatkowe sita. Stąd nazwa Plus. Poza tym jest to ta sama wyciskarka.

Dlatego też mówi się, że Kuvings EVO820 Plus to model 2020.

Wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings EVO820 Plus zawiera w cenie zawiera 2 dodatkowe sita: do lodów i koktajli (cena standardowa dodatkowych sit wynosi 240 zł). Czyli łącznie otrzymujesz 3 sita w zestawie.

Tyle słowem wstępu.

Kuvings EVO820 Plus – test wyciskarki

Wyciskarka Kuvings EVO820 to następca wyciskarki C9500, która swoją premierę miała w 2016 roku. Firma Kuvings wprowadziła szereg zmian do flagowego modelu jakim jest EVO820, w tym moim zdaniem najważniejszą – super wzmocnioną konstrukcję, jakej nie widziałem w żadnej innej wyciskarkce.

Wyciskarka Kuvings Evo820 Plus - model z 2020

Najważniejsze zmiany wprowadzone w wyciskarce Kuvings EVO820 Plus:

1. wzmocniona konstrukcja (producent użył bardzo solidnych materiałów)

2. szeroki 82 mm wlot (vs 76mm wcześniejsze modele, teraz całe duże jabłko mieści się bez problemu)

3. udoskonalona misa na sok

4. szerszy wylot na pulpę (nie tylko usprawnia wyciskanie zieleniny, ale też mycie)

5. ślimak zaprojektowany na nowo

6. znacznie lepsze chłodzenie silnika

7. dla moich Czytelników Specjalny rabat na Kuvings EVO820 Plus

8. EVO820 do zielonych liści i selera naciowego

9. Nie masz czasu na czytanie, przejdź do podsumowania

No dobra. Ale co to wszystko daje?

Dużo. Przede wszystkim trzeba oddać Kuvingsowi, że model EVO820 jest bardzo przemyślany i dobrze zaprojektowany. Niektóre marki poszły w udziwnienia, Kuvings udoskonala przez lata swoje poprzednie modele. Wyciskanie soku w EVO820 jest szybsze, łatwiejsze, wydajniejsze vs inne modele Kuvings’a.

Ale po kolei.

1. Super trwała, mocna i ulepszona konstrukcja EVO820 Plus

W nowym modelu Kuvings przyciąga nowym, luksusowym designem, którego nie ma żaden inny model. Ale moją uwagę zwróciło coś innego.

Bardzo dobra jakość materiałów. Niespoytkana w innych wyciskarkach na rynku.

Wystarczy wziąć górną pokrywę czy sito do soków do ręki, aby wiedzieć o czym piszę. Po prostu są znacznie lepiej wykonane niż części innych dostępnych wyciskarek na rynku.

Kuvings zastosował w modelu EVO820 bardzo grube i solidne materiały. m.in. super trwały Ultem i Tritan od Eastman’a (wykorzystują go tylko najlepsze firmy na świecie). Nie znajdziesz tutaj żadnej taniej chińszczyzny, które rozlatuje się po kilku miesiącach.

Po co grrubsze materiały? W poprzednich modelach zdarzało się, że przy zbyt szybkim wkładaniu dużej ilości bardzo twardych składników w całości na raz, wyciskarka nie dawała rady i pękała górna pokrywa (zresztą to główny zarzut w stronę poprzednich modeli – C9500 i B6000).

Do dzisiaj to bolączka większości wyciskarek pionowych na rynku z szerokim wlotem… Zrobienie szerrokiego wlotu nie jest bardzo trudne. Ale trudnością jest, aby wyciskarka płynnie wyciskała to co może pomieścić jej wlot. Czyli całą marchew, burakaa, seler, etc. Kuvingsowi się to naprawdę udało.

W Kuvings EVO820 nie ma opcji, aby jakakolwiek część pękła. Po prostu model ten jest świetnie wykonany. Możesz bez problemu wrzucić całą marchew, a EVO nawet nie drgnie. Ogromny plus za tą zmianę. Tego mi właśnie brakowało w poprzednich modelach Kuvings’a. Poczucie, że wrzucając nawet najbardziej wymagające składniki, wyciskarka płynnie sobie z nimi poradzi jest niezwykle komfortowe. I tak jest w EVO.

Została też powiększona ilość zaczepów łączących górną pokrywę z misą na sok z 3 do 4.

2. 82 mm, szeroki wlot na całe warzywa i owoce

Kuvings jako pierwszy na świecie wprowadził do wyciskarek wolnoobrotowych szeroki otwór. Nic dziwnego, że jest w tym nadal najlepszy. Chociaż inne firmy próbują skopiować zastosowane rozwiązania w Kuvings, to do tej pory nikomu się to do końca nie udało.

Dlaczego?

Sam szeroki wlot na całe składniki to zdecydowanie za mało, aby móc cieszyć się tym wyjątkowym rozwiązaniem.

Testowałem kilka wyciskarek z szerokim wlotem, ale… Aby wyciskać bardzo twarde składniki w całości, cała konstrukcja oraz części takie jak misa, górna pokrywa, sito, ślimak powinny być do tego wyzwania świetnie przygotowane. W konkurencyjnych wyciskarkach z dużym wlotem możesz wycisnąć całe jabłko czy pomarańczę i o nie zawsze się udaje.

Jednak, gdy przychodzi zmierzyć się z twardą marchewkę czy bardzo trudnym do wyciśnięcia burakiem, zaczynają się schody. Konkurencyjne wyciskarki zacinały się, machały i bardzo skrzypiały jakby coś miało się zaraz wydarzyć.

Kuvings EVO820 wyciska sok bez zająknięcia, bardzo płynnie, szybko. Nie spotkałem tego w innych urządzeniach.

Nowa wyciskarka może pochwalić się otworem o szerokości aż 82 mm, co pozwala na wrzucenie większości owoców i warzyw do wyciskarki bez krojenia ich na mniejsze kawałki. Szybciej, prościej bez zbędnego utleniania składników podczas ich krojenia.

Dla porównania, szeroki otwór występował już w modelu B6000 i C9500, jednak tam szerokość wynosiła 76 mm. W EVO820 zmieszczą się nawet najbardziej dorodne jabłka co znacznie ułatwia i przyspiesza proces wyciskania soku 😉

Producent zadbał również o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników, wprowadzając nowe rozwiązanie – podwójny wlot, zabezpieczony ruchomą klapką.

Domyślnie klapka jest zamknięta, zostawiając użytkownikowi dostęp do węższego otworu na długie i twarde składniki (marchew, burak, seler naciowy, etc). Wystarczy jednym ruchem uchylić klapkę, by zyskać dostęp do bardzo szerokiego otworu i z łatwością dodawać do soku całe jabłka, buraki lub pomarańcze.

Z mojego punktu widzenia klapka to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale również zabezpiecza urządzenie i sprawia, że z każdym składnikiem wyciskarka radzi sobie z łatwością. Nic nie może się zepsuć.

Zaprojektowany na nowo wlot to również bezpieczeństwo. Nie ma nic fajniejszego jak przygotowywanie soku, lodów, deserów wspólnie z najmłodszymi domownikami. W Kuvings to proste i przyjemne. Każdy kto ma w domu dzieciaki z pewnością bardzo doceni to rozwiązanie 🙂

Kuvings Evolution został zaprojektowany tak, aby nawet najmłodsi domownicy mogli uczestniczyć w przygotowywaniu soków.
3. Udoskonalona dolna misa

Dolna misa na sok poza tym, że została wzmocniona (znacznie grubsze elementy) to jednocześnie „odchudzona”. Ma mniej części. Nie ma już uszczelki, którą można było spotkać w poprzednich modelach (dzięki nowym rozwiązaniom nie jest już potrzebna). Zmiana konstrukcji wpływa na wydajność i szybsze mycie dzięki mniejszej ilości elementów.

4. Wylot na pulpę

Otwór przez który odprowadzana jest pulpa z owoców i warzyw również uległ modyfikacji. Został on znacznie powiększony, a na dodatek górna część zyskała zgrabne wycięcie. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko zatykania otworu, a samo czyszczenie misy z pozostałości warzyw i owoców jest dużo łatwiejsze. 

5. Nowy ślimak

Ultra wytrzymały ślimak z Ultemu ma nieco inny kształt niż wcześniejsze wersje. Górna część łącząca pokrywę ze ślimakiem zrobiona jest w EVO820 ze stali, a nie jak w poprzednich modelach z plastiku. W dolnej części ślimaka jest specjalne miejsce, gdzie tymczasowo gromadzi się nadmiar pulpy co znacznie wpływa na efektywność wyciskania. Zwłaszcza włóknistych składników i zielonych liści. Nie widziałem tego rozwiązania w innych wyciskarkach, a jest ono moim zdaniem kluczowe. Dzięki niemu nie powstaje tak duże ciśnienie jak w „pełnym” ślimaku przez co elementy nie są tak narażone na uszkodzenie.

ulepszony ślimak, który jeszcze wydajniej wyciska sok z włóknistych składników
6. Potężna moc z super chłodzeniem

Silnik w modelu EVO to nadal 240 watowy indukcyjny, bezszczotkowy potwór, który poradzi sobie z każdym składnikiem. Ale taki silnik wymaga właściwego chłodzenia. EVO posiada najlepsze chłodzenie ze wszystkim dostępnych modeli Kuvings’a co przekłada się na wydajność. Szczególnie przy wyciskaniu bardzo twardych składników.

7. Nowa edycja Kuvings EVO820 Plus 2020 z rabatem 100 zł

EVO820 to najlepiej sprzedająca się wyciskarka Kuvings’a i najczęściej kupowana wyciskarka w Polsce wogóle. Być może dlatego producent uznał, że jako dodatkowa motywacja doda do każdego zestawu 2 dodatkowe sita do lodów i koktajli, które wcześniej były do kupienia oddzielnie. Oficjalny Partner Kuvings w Polsce – sklep Vimedlux na moją prośbę udostępnił specjalny rabat dla moich Czytelników, za co dziękuję 🙂

Cena regularna Kuvings EVO820 Plus to 2390 zł. Ale używając kodu rabatowego obniżysz ją aż o 100 zł.

Wystarczy użyć na stronie oficjalnego partnera – Vimedlux przy składaniu zamówienia wpisać kod: SOKOMANIA

Wyjątkowy design z linii premium

w EVO820 zastosowano materiał obudowy imitujący skórę co podkreśla luksusowe kształty wyciskarki. Jest też bardzo ławy w utrzymaniu
Struktura EVO820 imitująca skórę. Świetnie się czyści

Linia EVO820 nazwana została linią premium. Nie bez powodu. Jakość użytych materiałów i nowy wygląd w pełni na to zasługują. W końcu to flagowy model wyciskarki Kuvings’a.

Wyciskarka cechuje się owalnym kształtem oraz wykończeniem z dbałością o najmniejsze detale. Front wyciskarki został wykonany z tworzywa, którego powierzchnia doskonale imituje strukturę skóry.

To rozwiązanie prezentuje się ciekawie we wszystkich dostępnych kolorach  – czerwonym, grafitowym, białym oraz szampańskim. Struktura jest tak naprawdę gładka w dotyku i co ważne nie ma żadnego problemu z brudzeniem się korpusu wyciskarki o co niektórzy pytają mnie. Nawet w białym kolorze nie ma możliwości zaplamienia obudowy. To są właśnie materiały premium, które nie zachodzą…

Szybka praca i bardzo klarowny sok

Już poprzednie modele wyciskarek Kuvingsa osiągały doskonałe rezultaty jeśli chodzi o pyszny i klarowny sok. Nie inaczej jest w przypadku modelu EVO820 – próżno dopatrzeć się w wyciśniętym soku resztek pulpy, która wychodzi z wyciskarki bardzo sucha. Uzyskany sok jest gęsty i klarowny.

To, co zauważalnie uległo poprawie w EVO820, to czas wyciskania oraz głośność pracy urządzenia. Flagowy model Kuvings’a pracuje szybciej, stabilniej i jednocześnie jeszcze ciszej.

Niestety nie dysponuję profesjonalnym urządzeniem do pomiaru dźwięku, jednak w porównaniu z poprzednimi modelami (C9500 oraz B6000) Kuvings EVO820 pracuje ciszej. To może być ważne szczególnie dla użytkowników, którzy mają w domu małe dzieci 🙂

Na wielu zagranicznych stronach znalazłem informację, że EVO820 nie przekracza 40-50 dB, więc cicho.

Kuvings EVO820 – opinie

Moja opinia na temat tej wyciskarki wolnoobrotowej jest bardzo pozytywna. Jak na ilość wyciskarek, jakie przewinęły się przez moją kuchnię – Greenstar, Hurom One Stop, Muke, Kenwood, Philips, wcześniejsze inne modele Kuvings’a.

Żadna wyciskarka nie sprawiała mi tyle frajdy z wyciskania soku i nie była tak szybka i przyjazna w użytkowaniu jak Kuvings EVO820. Jest to po prostu kawał solidnej maszyny, która posłuży na długie lata.

Ale to tylko moja opinia. A co mówią inni?

EVO jest już sprawdzonym urządzeniem, a opinie które można przeczytać potwierdzają, że jest to dzisiaj jedna z najlepszych wyciskarek na rynku.

Kuvings EVO820 jest najlepiej ocenianą i wg danych Ceneo oraz Nokaut najczęściej kupowaną wyciskarką z linii premium. To fakty.

W 2020 r BBC Food  tak napisał o modelu EVO 820:

Testowaliśmy różne popularne wyciskarki, które mieszczą się w różnych budżetach i odpowiadają różnym potrzebom. Kuvings EVO820 okazał się niezwykle mocną maszyną. Naszym zdaniem to najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa na rynku 2020.

W 2019 r została nazwana przez brytyjski magazyn The Independent Rollce Royce’ em wśród wyciskarek i najlepszą wyciskarką spośród testowanych urządzeń.

Co roku Kuvings zdobywa w kraju prestiżowe, najwyższe nagrody – Laury Konsumenta i Klienta – już 7 razy z rzędu (2016 – 2022). Ponadto dwukrotnie wyciskarka Kuvings została wybrana przez prestiżowy Magazyn Choice jako najlepsza wyciskarka na rynku.

Zachęcam też do odwiedzenia artykułu: „Ranking wyciskarek wolnoobrotowych” stworzonego przez zespół Vimedlux w oparciu o 1400 niezależnych opinii Klientów różnych sklepów i różnych marek wyciskarek do soków. Ciekawa lektura.

Uwaga! Nie daj się nabrać na opinie wystawiane na forach internetowych. Są często pisane przez sklepy, więc niewiele wniosą. Szukaj tylko sprawdzonych opinii oraz sklepów, które oferują autoryzowany sprzęt jak np. Oficjalny Partner Kuvings w Polsce – sklep Vimedlux (przetestowany również przeze mnie)

Kuvings EVO820, a mycie

Mycie wyciskarki uważam za sprawę drugorzędną. Każdą wyciskarkę myje się mniej więcej tyle samo czasu. Ale skoro pytacie, to odpowiadam 🙂

Mycie wyciskarki to zwykle najmniej przyjemna część korzystania z tego rodzaju sprzętu. Na szczęście Kuvings stara się maksymalnie uprościć życie użytkownikom, stale wprowadzając rozwiązania, dzięki którym czyszczenie wyciskarek staje się łatwiejsze i znacznie szybsze.

Szeroki otwór wylotowy na pulpę, redukcja ilości części oraz specjalna szczotka obrotowa spowodowała, że mycie Evolution zajmuje mi około 4-5 minut. Inne wyciskarki, które miałem okazje testować myłem w czasie 4-6 minut.

Wyżej wspomniałem już o poszerzonym i bardziej otwartym kanale do odprowadzania resztek owoców i warzyw. To jednak nie wszystko. Producent zadbał również o inne udogodnienia:

szybkie mycie wyciskarki Kuvings EVO820 umożliwia między innymi specjalna obrotowa szczotka dołączona do zestawu
 • dodatkowa szczotka do czyszczenia w zestawie (łącznie 3 sztuki, we wcześniejszych modelach dołączano jedynie 2)
 • możliwość odkręcenia dolnej części misy w celu dokładniejszego czyszczenia i suszenia – jak na razie nie robiłem tego, bo nie było takiej potrzeby.

Co można robić w wyciskarce EVO820 Plus?

Z dodatkowymi sitami, które są w zestawie praktycznie wszystko.

w Kuvings EVO820 możesz robić: soki, koktajle, desery, lody, mleko roślinne, hummus i przeciery

W wyciskarce Kuvings EVO820 możesz wyciskać sok z:

 • miękkich owoców (jabłka, cytrusy, ananas, etc)
 • twardych warzyw (marchew, burak, etc)
 • włóknistych składników (seler naciowy)
 • zieleniny (jarmuż, szpinak, natka pietruszki, etc)
 • chwastów i ziół

W Kuvings EVO820 przygotujesz m.in.:

 • super klarowny sok
 • koktajle
 • musy i przeciery
 • passatę pomidorową
 • hummus
 • naturalne lody
 • napoje i drinki z kruszonym lodem
 • mleko roślinne
 • mleczne shake’i

i wiele, wiele innych rzeczy.

Często otrzymuję pytania jak EVO820 radzi sobie z zieleniną.

Czy EVO820 nadaje się do selera naciowego?

Tak. Nadaje się i radzi sobie z tym bardzo dobrze. Trzeba tylko pamiętać o 2 zasadach:

 • włókniste składniki jak seler naciowy, natka pietruszki powinny być pokrojone na 3-5 cm kawałki
 • wkładaj porcję za porcją czekając, aż pierwsza zostanie wyciśnięta do końca.

Seler naciowy wyciskam niemal codziennie. Często robię też sok z jarmużu czy natki pietruszki. W przypadku selera naciowego nie dodaję innych składników (czasami odrobinę cytryny). W przypadku innych zielonych liści, aby usprawnić pracę wyciskarki dobrze jest co jakiś czas włożyć twardy składnik jak marchew. To „przepycha” włókniste pozostałości na sicie i usprawnia proces wyciskania.

EVO820 vs Kuvings Motiv1

Na rynku pojawił się już model Kuvings Motiv1. Podobnie jak EVO820 Motiv1 pochodzi z linii premium (są to jedyne wyciskarki z linii premium, pozostałe to linia klasyczna bez względu na to co piszą w różnych sklepach)

Różnice? Tak naprawdę niewiele. Kuvings Motiv1 to nic innego co model EVO820 z dodatkową funkcją mierzenia kilku parametrów ciała: tkanki tłuszczowej, poziomu wody w organizmie, etc. Jeśli chodzi o jakość soku, efektywność, szybkość – jest to dokładnie Kuvings EVO820. Z tym, że Motiv1 kosztuje 2890 zł vs 2390 EVO (minus rabat, o którym poniżej).

Miałem okazję testować przez kilka tygodni Motiva i szczerze mówiąc tylko raz skorzystałem z funkcji „mierzenia”. Jeśli jednak lubisz korzystać z aplikacji, zależy Ci na mierzeniu zawartości minerałów w organizmie czy tkanki tłuszczowej, Motiv1 to porządna maszyna. No i dzięki aplikacji w postaci przepisów podpowiada jakich składników nam brakuje 🙂

Ja zostaję przy EVO. Nie jestem fanem „gadżetów” w wyciskarkach i uważam, że nie ma co przepłacać za funkcje, które ma każda waga łazienkowa za 100 zł.

EVO820 vs Kuvings D9900 

Model D9900 został wprowadzony na rynek w tym samym czasie co EVO820. Nie ma go jednak na głównej stronie producenta Kuvings.com.

Jest to model „przejściowy” pomiędzy starszym modelem C9500, a EVO820.

Kuvings D9900 to tak naprawdę starszy model C9500 z założoną nową górą. Niektórzy piszą, ze D9900 jest wyższym modelem premium co jest oczywistą nieprawdą.

Czym różni się model EVO820 od D9900?

 • Wyglądem. Widać to na pierwszy rzut oka. Kuvings D9900 ma przede wszystkim ma identyczny silnik jak model C9500. EVO820 ma zupełnie inny kształt obudowy charakteryzujący się matowym wykończeniem imitującym skórę oraz nową kolorystyką.
Kuvings EVO ma lepszy system chłodzenia, wlot usytuowany na Wprosta (a nie z boku jak model D9900) oraz nowy design
 • Sposobem chłodzenia silnika. EVO820 posiada 2 dodatkowe wyloty powietrza chłodzące silnik podczas pracy co wpływa na jego wydajność i ma szczególne znaczenie przy wyciskaniu twardych składników.
Kuvings EVO820 ma 2 dodatkowe wyloty chłodzące silnik vs. D9900
 • Inny układ górnej części wyciskarki. Ma to przede wszystkim wpływ na wygodę w użytkowaniu. W Kuvings D9900 klapa na składniki otwiera się z lewej strony co oznacza, że wrzucanie składników prawą ręką stojąc na przeciwko wyciskarki jest nieco utrudnione. W EVO820 klapa otwiera się na wprost więc wkładanie składników z łatwością może odbywać się zarówno za lewą jak i prawą ręką.
model D9900 ma wlot otwierający się z lewej strony. Kuvings EVO820 ma wlot otwierający się na wprost wyciskarki co ułatwia wkładanie składników

Cena wyciskarki D9900 to 2150 złotych. Koszt wyciskarki premium EVO820 to 2390 złotych, ale w zestawie są 2 dodatkowe sita do lodów i koktajli o wartości 240 zł.

Kuvings EVO820 Plus – czy warto kupić? 

w skład zestawu EVO820 Plus wchodzi, wyciskarka 3 sita oraz 3 książki. Dodatkowo w sklepie Vimedlux otrzymasz 250 zł rabatu na kod rabatowy: SOKOMANIA

Podsumowanie będzie zwięzłe i krótkie – zdecydowanie tak. EVO820 sprawdzi się u osób, które chcą na serio zabrać się do wyciskania soków i zależy im na jakości.

Gdybym miał podsumować wyciskarkę Evolution użyłbym tych słów: najmocniejsza, wydajna, niezawodna, prosta w obsłudze, do każdego składnika. Testowałem Hurom (tutaj porównanie z Kuvings EVO), Philipsa, Muke, Kenwooda. Żadna wyciskarka nie dawała rady z większością składników jak EVO820.

Kuvings EVO820 to najbardziej przyjazna w użytkowaniu i uniwersalna wyciskarka na rynku. Jeśli nie szukasz wyciskarki do terapii leczniczych, EVO820 to najlepszy obecnie wybór.

Na wielki plus zasługuje naprawdę bardo dobra jakość wykonania urządzenia i oczywiście szybkość, która biorąc pod uwagę jakość soku nie ma konkurencji.

EVO jest już sprawdzonym urządzeniem, a opinie które można przeczytać potwierdzają, że jest to dzisiaj jedna z najlepszych wyciskarek na rynku. Od A do Z produkowana w Korei Południowej we własnej fabryce Kuvings’a (chińskie wyciskarki produkowane są z części z różnych fabryk co zazwyczaj wpływa na ich jakość).

Minusem jest oczywiście cena, ale wyciskarki klasy premium są droższe. Płacisz za jakość, doświadczenie, technologię, serwis. Z drugiej strony wyciskarkę kupuje się na lata, a nie na miesiąc. Inwestycja moim zdaniem warta swojej ceny. Być może dlatego firma Kuvings daje na cały sprzęt aż 10 lat. To dużo.

Przy okazji zakupu wyciskarki Kuvings EVO820 Plus warto skorzystać ze specjalnego KODU RABATOWEGO na 100zł. Dostępny jest on tylko na mojej stronie. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia na wyciskarkę EVO820 użyjesz poniższy kod, a cena zredukuje się o wartość kuponu 🙂

Kupując Kuvings EVO820 Plus w sklepie Vimedlux – Oficjalnego Partnera marki Kuvings masz pełną gwarancję Producenta (10 lat na silnik i 10 lat na części), 3 sita w zestawie, błyskawiczną dostawą gratis i 3 książki w cenie. I co chyba najważniejsze, również po zakupie wyciskarki bardzo chętnie podpowiadają co i jak, można zapytać o wszystko na czacie. Jednym słowem super serwis.

Kupuj tylko u autoryzowanego dystrybutora marki Kuvings w Polsce, aby uzyskać pełną 10-letnią gwarancję oraz autoryzowany serwis Kuvings Polska. W przeciwnym wypadku kupujesz na własne ryzyko.

Nie daj się zwieść sklepom, które sprzedają EVO820 w mocno zaniżonych cenach dodając często mnóstwo gratisów. Często są to wyciskarki z niewiadomego pochodzenia. Kupując taki sprzęt nie masz 10 letniej gwarancji, książki z przepisami po polsku i oficjalnego serwisu Kuvings.

Zanim kupisz okazyjnie lub sprawdzisz cenę na Allegro czy OLX dokładnie sprawdź, czy wyciskarka pochodzi z autoryzowanego źródła.

Poza tym osobiście uważam, że 100 zł różnicy w cenie ma się nijak do tego jaki serwis oferuje dany sklep. Przy takim zakupie warto postawić na sprawdzony sklep. Ja każdy swój model (podobnie jak starsze) kupiłem w Vimedlux (pierwszy w Polsce sklep oferujący produkty marki Kuvings), który ujął mnie jakością obsługi i szybkością działania. No i na duży plus jest to, że nie jest to kolejny sklep – hurtowania z tysiącami rzeczy. Vimedlux zajmuje się wyłącznie marką Kuvings.

Co w zestawie razem z EVO820?

 • wyciskarka EVO820
 • 3 sita: do soków, koktajli i lodów
 • 3 książki
 • 3 szczoteczki do mycia wyciskarki
 • 2 pojemniki (na pulpę i na sok)
 • popychacz (jest w zestawie, ale nigdy go nie używałem)
 • instrukcja obsługi po polsku (piszę o tym, bo nieautoryzowane sklepy nie mają po polsku)
 • klucz do otwierania pokrywy górnej (nigdy nie korzystałem)
 • wszystkie elementy, o których nie warto tutaj pisać bo stanowią integralną część wyciskarki

Do wyboru są następujące kolory:

 • grafitowy mat
 • biały mat
 • czerwony mat
 • szampański mat

Na wszystkie wyciskarki zakupione w Vimedlux otrzymasz 10 lat gwarancji na wszystko. Kurier i 3 książki w prezencie 🙂

Czy mieliście już szanse przetestować Kuvings EVO820? Jak zawsze czekam na wasze komentarze i zachęcam do dzielenia się uwagami. Zachęcam również do zadawania pytań, jeśli artykuł nie rozwiał wszystkich wątpliwości 🙂

  1. Kuvings Juicers

   Tak, są 3 szczotki, w tym specjalna obrotowa szczotka do czyszczenia sita. W zestawie jest książka z przepisami oraz dodatkowo bestsellerowa książka Dr Cabot na temat uzdrawiającej mocy soków.

 1. Michał Kobuszewski

  Kuvings EVO820 to najlepsza wyciskarka na rynku. Oczywiście jest lepszy model Angel 8500s ale jest to wyciskarka dla terapii leczniczych. Poza tym Hurom, 4SWISS (dla niewtajemniczonych to nie szwajcarska firma) czy Muke (też nie japońska) nie jest w stanie konkurować z EVO pod względem wykonania, szybkości wyciskania soku, pracy z twardymi składnikami w całości jak marchew czy buraki. Jeśli szukasz uniwersalnej wyciskarki na lata do twardych składników, zieleniny, chwastów, ale też urządzenia do lodów i koktajli, kup EVO820. Najlepszy wybór.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *