Czy wyciskarki do soków Kuvings to dobry wybór?

Wyciskarki do soków coraz prężniej wypierają znane nam wszystkim wysokoobrotowe sokowirówki. Coraz więcej firm ma do zaoferowania wolnoobrotową wyciskarkę. Również koreański Kuvings. Wyciskarki do soków Kuvings stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Kuvings produkuje swoje wyciskarki już od 1978. Od tego czasu bardzo unowocześniał sprzęt. Jeśli chodzi o wyciskarki pionowe to na rynku liczą się 2 firmy – Kuvings oraz konkurująca również koreańska firma Hurom. Inne pojawiające się sprzęty starają się „kopiować” rozwiązania liderów stąd tak wiele podobnie wyglądających sprzętów. Ale czy wygląd to wszystko czym powinieneś się kierować przy wyborze wyciskarki do soków?

Wyciskarki do soków firmy Kuvings wyznaczają trendy

Wyciskarki do soków Kuvings posiadają bardzo szeroki otwór na warzywa i owoceKuvings wprowadził do swoich wolnoobrotowych wyciskarek prawdziwą innowacyjną rewolucję – bardzo szeroki (w porównaniu z innymi firmami) otwór do wrzucania warzyw i produktów. Oznacza to duże ułatwienie, gdyż we flagowym modelu Kuvings B6000 (zwany również Kuvings Big Mouth czy Silent Juicer) nie ma konieczności krojenia warzyw i owoców. Możemy wrzucać całe kawałki, a potężny silnik o mocy 240 Wat miażdży całe produkty i przepuszcza przez specjalne sitko. Sok powstaje w zaledwie kilka sekund!

Kuvings zastosował w wyciskarkach bardzo wytrzymały ślimak miażdżacy warzywa i owoce

Jakość wykonania wyciskarki do soków Kuvings jest na najwyższym poziomie. Bardzo wytrzymały ślimak zrobiony z tworzywa o nazwie ULTEM (stosowany m.in. w medycynie) jest w stanie zmiażdżyć najtwardsze warzywa. Komponenty wyciskarki zrobione są z wolnych od szkodliwych związków chemicznych biofesfenoli (BPA free).

Wyciskarki Kuvings (w szczególności model B6000) mają ładny, smukły wygląd i co najważniejsze nie zabierają dużo miejsca w kuchni. Model B6000 jest zwycięzcą licznych międzynarodowych nagród takich jak  Złoty medal dla Kuvings Silent Juicer w Genewie w 2011, złoty medal INPEX International Awards w Pitsburgu w 2011 i wiele wiele innych. Również na naszym polskim rynku Kuvings otrzymał Laur Konsumenta 2014.

4 mity na temat wyciskania soków

    1. Wyciskanie soków zabiera dużo czasu, a żyjemy przecież coraz szybciej. Czy jednak szybsze tempo życia ma nas oddalać od tego co najważniejsze, naszego zdrowia? Nie. Wyciskarka Kuvings B6000 została zaprojektowana tak, aby wyciskanie soków trwało kilka minut. Szeroki wlot i mocny silnik pozwala na wyciskanie całych owoców i warzyw, bez krojenia!
    2. Zbyt głośny sprzęt. Sokowirówka może obudzić nawet największego śpiocha. Kuvings jest zupełnie inny. Wolnoobrotowy ślimak obraca się z prędkością zaledwie 50 obrotów na minutę, silnik pracuje bardzo wolno, ale skutecznie. W efekcie wyciskając soki wyciskarką Kuvings usłyszysz tylko odgłos miażdżenia produktów (np. marchwi). To ultra cicha wyciskarka.
    3. Nie mamy miejsca na dodatkowy sprzęt. Wyciskarka B6000 ma następujące wymiary: 22,8 x 20,8 x 48,4cm (wysokość). Potężna moc zajmująca niewiele miejsca. Waga 7 kg sprawia, że w każdej chwili jeśli tego potrzebujesz, możesz chować wyciskarkę do szafki (chociaż w kuchni wygląda naprawdę super!).
    4. Nie mam czasu na mycie. Kto chciałby spędzać pół godziny na mycie wyciskarki? Chyba nikt. Nie ma jednak takiej potrzeby. Kuvings składa się z 5 części, które należy umyć po skończeniu pracy. Mycie Kuvings’a przebiega jednak wyjątkowo sprawnie i szybko za sprawą specjalnych szczoteczek, a całe mycie zajmuje kilka minut. Dodatkowo jeśli chcesz wyciskać sok kilka razy w ciągu dnia nie musisz myć każdorazowo wyciskarki! Wystarczy po zakończeniu pierwszego wyciskania przelać sprzęt wodą i gotowe. Po kilku godzinach można znów wyciskać sok. Ważne jest, aby wyciskarkę umyć na koniec dnia, kiedy już zakończymy wyciskanie soków. Proste!

Wyciskarki Kuvings zaprojektowane są tak, aby wyciskanie soków było proste, łatwe i motywujące! Jestem przekonany, że jeśli spróbujesz raz soku z wyciskarki, nigdy więcej nie będziesz chciał pić soku ze sklepu.

Możesz skorzystać z promocji na wyciskarkę Kuvings B6000 wpisując na stronie Oficjalnego Dystrybutora firmy Kuvings kod rabatowy: SokomaniaB6000

 

Aktualizacja (28.09.2018)

Aktualnie kod rabatowy SOKOMANIA obowiązuje na wyciskarkę Kuvings Evo820 oraz blender próżniowy Kuvings Vacuum SV 500

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *